WatchHouse.cz

Portál o hodinkách a doplňcích…

Goodram Industrial se zúčastní veletrhu Embedded World 2023

Embedded World, na který se sjíždějí vystavovatelé z celého světa, je jednou z nejdůležitějších událostí v kalendáři průmyslových veletrhů; Goodram Industrial oznámí rozšíření svých služeb s přidanou hodnotou o konformní povlakování průmyslových modulů DRAM.

Goodram Industrial, polská značka průmyslových pamětí, opět představí svou nabídku na veletrhu Embedded World v Norimberku. Tato největší průmyslová akce v Evropě se bude konat 14. – 16. března 2023. Na veletrhu Embedded World 2023 bude Goodram Industrial k dispozici na stánku 1-542 v hale 1.

Embedded World, na který se sjíždějí vystavovatelé z celého světa, je jednou z nejdůležitějších událostí v kalendáři průmyslových veletrhů. Je také mimořádně důležitou událostí pro komunitu výrobců vestavných systémů od komponent až po hotové elektronické systémy a software. Po pauze způsobené pandemií se tato akce úspěšně vrátila do kalendáře nejvýznamnějšího průmyslového veletrhu na světě a samotný rozsah veletrhu Embedded World hovoří za vše: v roce 2022 se na něm sešlo více než 720 mezinárodních vystavovatelů a více než 18 000 návštěvníků z celého světa. Podle ujištění pořadatele se očekává, že letošní ročník bude stejně velkolepý, ne-li větší.

Goodram Industrial je značka průmyslových pamětí, kterou vlastní společnost Wilk Elektronik SA, jediný výrobce počítačových pamětí ve střední a východní Evropě. Polská společnost představí řešení a paměti určené pro průmyslový sektor – paměti DRAM, SSD a Flash pro použití v interních i externích průmyslových aplikacích. Stejně jako v předchozích letech nebudou ani letos na stánku značky chybět novinky, včetně průmyslových paměťových modulů DDR5 DIMM a SODIMM. Ty jsou stejně jako předchozí generace v nabídce výrobce vyráběny z pečlivě vybraných průmyslových paměťových čipů dodávaných světovými výrobci čipů, tj. značkami Hynix a Samsung.

„Pokud jde o průmyslová řešení, neexistují žádné kompromisy. Specializované průmyslové paměti Goodram jsou špičkovými produkty jak z hlediska komponent, tak i z hlediska testovacích a kontrolních postupů zavedených ve výrobním procesu a ve finálním produktu,“ říká Wiesław Wilk, prezident společnosti Wilk Elektronik SA.

Goodram Industrial představí novinku – průmyslové paměťové karty CFexpress

Kromě paměťových modulů uvádí Goodram Industrial na trh novinku v sortimentu pamětí Flash – průmyslové paměťové karty CFexpress. Ty jsou díky svému vysokému výkonu – zápis až 1700 MB/s, čtení až 1600 MB/s a zvýšené odolnosti vůči nepříznivým okolním podmínkám již alternativou k diskům M.2 PCIe v aplikacích vyžadujících rychlý přístup k paměti. Obě výše uvedená řešení jsou založena na vysokorychlostní sběrnici PCIe, která poskytuje vysoké přenosové rychlosti, zatímco důležitým rozlišovacím znakem karty CFexpress je její dobrá uživatelská dostupnost – rozumí se snadná instalace a výměna v průmyslových zařízeních.

Kromě nových přírůstků do svého produktového portfolia společnost Goodram Industrial oznamuje rozšíření svých služeb s přidanou hodnotou o konformní povlakování průmyslových modulů DRAM. Konformní povlak utěsňuje a chrání desku plošných spojů a celý elektronický obvod před nepříznivými podmínkami prostředí, takže je toto řešení vhodné zejména pro aplikace vystavené vlhkosti, prachu, chemikáliím nebo extrémním teplotám.

„Řešení společnosti Goodram Industrial jsou přizpůsobena potřebám zákazníka. Aby byla zajištěna jejich kompatibilita a spolehlivý výkon, procházejí rozsáhlým procesem validace a testování v naší laboratoři. To vše proto, aby byla zajištěna jejich dlouhodobá a spolehlivá funkčnost i ve velmi náročných podmínkách prostředí. Ve společnosti Wilk Elektronik jsme si vědomi specifických požadavků a podmínek průmyslových aplikací a získané zkušenosti nám umožňují vyrábět a dodávat výrobky podle očekávání zákazníků,“ říká Wieslaw Wilk.

Wilk Elektronik, evropský výrobce spotřebních, serverových a průmyslových paměťových produktů značky Goodram, zakládá svou konkurenční výhodu na lokálním charakteru a možnosti spolupráce se zákazníky, pro které jsou zakázky od technologických gigantů nedosažitelné kvůli velikosti zakázky nebo jejímu individuálnímu charakteru. Právě tyto vlastnosti jsou klíčové pro budování pozice polské společnosti na trhu – řešení Goodram Industrial jsou již dostupná ve více než 25 zemích světa.

Zdroj foto a video: Goodram