WatchHouse.cz

Portál o hodinkách a doplňcích…

HONOR se vyšplhal na jedničku na čínském trhu

Nejvíce bodují poslední novinky HONOR Magic4 Pro a HONOR 70

HONOR překonal všechny soupeře a je leaderem na čínském trhu. Značka už od konce minulého roku vykazuje razantní nárůst. Tentokrát mluví výsledky jednoznačně. HONOR překonal konkurenci a je suverénně jednička na domácím trhu. Ve 2. kvartálu roku 2022 poskočil v meziročním srovnání z 8,8 % na 19,5 % a s 13,1 milionem distribuovaných kusů mobilních telefonů jde pak o enormní nárůst o 88,6 %. Nejvíce zabodovaly poslední modely vlajková loď HONOR Magic4 Pro a HONOR 70 s duálním hlavním fotoaparátem a špičkovým světelným senzorem Sony IMX800.

Značce HONOR pomohly na vrchol dva velmi výrazné produkty poslední sezóny. V Číně právě uvedený HONOR 70 s profesionálním výbavou a několika unikátními technologickými vychytávkami je trhák prodejů. Velmi důležitým momentem bylo také uvedení vlajkové série HONOR Magic4, která posílila i high-endový segment nad 600 USD. HONOR Magic4 Ultimate také stále kraluje žebříčku DXOmark jako nejlepší fotomobil, zlatou kategorii za foto výbavu má i HONOR Magic4 Pro.

HONOR Magic4 Pro zaznamenal rekordní úspěch i na českém trhu. V první den prodeje byl absolutně vyprodaný a po doskladnění byl znovu vyprodaný během jednoho dne a dál překonává původní odhady.

Kompletní zprávu IDC najdete na oficiálním webu: https://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prAP49549622

O společnosti IDC

International Data Corporation (IDC) je renomovaná společnost pro průzkum trhu, se specializací na informační technologie, telekomunikace a spotřební technologii. S víc jak 1 300 analytiky po celém světě pomáhá odborníkům v IT, managementu firem i investorům vyřešit důležitá technologická rozhodnutí. Více o společnosti najdete na oficiálním webu: http://www.idc.com

Více o značce HONOR najdete na oficiálním webu www.hihonor.cz.