WatchHouse.cz

Portál o hodinkách a doplňcích…

Perfektní zápasy a dokonalá fotbalová atmosféra

Už je to na spadnutí. Blíží se největší svátek všech fanoušků nejsledovanějšího sportu planety – Mistrovství světa ve fotbalu. Pořadatelskou zemí 22. světového šampionátu FIFA 2022 je Katar, a i když se do této horké, atraktivní a mimořádně bohaté země zrovna nechystáte, můžete nechat volný průběh svým emocím i v obýváku nebo ve svém soukromém fotbalovém doupěti, kterému před ostatními říkáte pracovna. Chce to ale televizor s opravdu velkou obrazovku, s ostrým obrazem i v dynamických scénách a prostorovým zvukem, abyste si vítězné okamžiky skutečně užili. A také s chytrými funkcemi pro streamování zápasů, které nebudete moct vidět v přímém přenosu.

Mistrovství světa ve fotbale poběží od 20. listopadu do 18. prosince 2022 v Kataru, emirátu v jihozápadní části Perského zálivu v západní Asii. Právě kvůli tamním teplotám proběhne velké fotbalové finále netradičně mimo letní měsíce.

Po odehrání základních skupin bude MS ve fotbale pokračovat tradičně play-off pavoukem. Hrát se bude klasickým vyřazovacím systémem na jeden zápas. Celkem se na MS kvalifikovalo 32 týmů, 13 z nich je z Evropy.

I když mezi nimi není Česká republika ani Slovensko, fanoušky čeká téměř celý měsíc každodenních zápasů, v nichž nepochybně nebude nouze o ukázky fotbalové virtuozity i napínavé momenty s nečekanými zvraty, které vás přišpendlí k obrazovce. Ale také okamžiky štěstí a smůly; i ty k fotbalu patří.

Ideální televizor pro Mistrovsví ve fotbale, novinka Hisense U7HQ

Tím nejlepším spojencem pro sledování fotbalových zápasů bude chytrý televizor z nové řady Hisense U7HQ, který je mimochodem i oficiálním televizorem nadcházejícího MS ve fotbale. Pod elegantním zevnějškem totiž ukývá vyspělé technologie. Umělá inteligence i vrstva kvantových teček (Quantum Dot) se postarají o přirozené a syté barvy, správnou dynamiku obrazu, a také dokonalou reprodukci detailů v tmavých i světlých částech obrazu současně i za bílého dne. A i při těch nejdynamičtějších akcích bude obraz naprosto plynulý díky 120Hz obnovovací frekvenci a technologii MEMC s vkládáním mezisnímku. Televizor s HDR podporuje kinotechnologie Dolby Vision® i Dolby Atmos a používá přímé podsvícení s nezávislými stmívacími zónami. Má speciální sportovní režim a profesionální herní režim, takže o zábavu budete mít určitě na dlouho dobře postaráno. Když si ji pořídíte do konce roku, dostanete ještě zdarma i balíček služeb Antik TV. Větší 65palcová verze 65U7HQ se prodává za cenu 26 990 Kč, menší 55palcová 55U7HQ za 20 990.

To nejlepší z nejlepšího: Laserová TV Hisense TriChroma

K oficiálním televizorům MS ve fotbale patří i špičková laserová TV Hisense TriChroma 100L9G s úhlopříčkou přes 2,5 metru. Využívá pokročilou projekční technologii na ultrakrátkou vzdálenost se třemi laserovými paprsky a dokáže jako první pokrýt více než 90 % barevného spektra viditelného lidským okem. Nabídne dokonalý obraz se širokou škálou přirozených, čistých a sytých barev bez přesvícení, s bohatými detaily a realistickým kontrastem, a to i bez zatažených závěsů. Pozadu nebude ani zvuk – TV totiž podporuje prostorovou zvukovou kinotechnologii Dolby Atmos. A až budete streamovat sportovní přenosy nebo hrát streamované hry plné rychlých scén, pohyb bude tak rychlý a plynulý, jako byste byli na stadionu nebo v akci. Hisense 100 L9G se prodává za 129 000 Kč.

Pro zchlazení během horkých chvilek

MS bude sice probíhat v listopadu a prosinci, ale dost možná, že nebude během zápasů nouze o horké chvilky u obrazovky. Až hvizd sudího oznámí konec první půle, možná přijde vhod dobře vychlazený nápoj pro vás i hosty. Bar, který nikdy nezavírá, představují americké chladničky Hisense v designu Pure Flat, podle modelu i s dávkovačem chladné vody, ledu či tříště přímo ve dvířkách. Ať už si vyberete čtyřdveřovou „ameriku“, nebo vsadíte na provedení „French Door“ s mrazicími šuplíky místo spodních dvířek, své potraviny i nápoje si dokonale vychutnáte. S funkcí MyFresh Choice můžete navíc mrazicí prostor měnit na chladničku nebo velkou nulovou zónu. Podle potřeby tak získáte spoustu místa pro vychlazení nápojů pro přátele. Praktická je i funkce SuperCool pro rychlé zchlazení nápojů i potravin.

Hisense miluje sport

Spojení se sportem, a zvlášť fotbalem, pomáhá globální technologické společnosti Hisense zcela zásadně zvyšovat povědomí o této značce s celosvětovou působností. Spojením s nadcházejícím Mistrovstvím světa ve fotbale se letos očekává překonání laťky 20 mil. prodaných televizorů. Hisense je také oficiálním partnerem prestižních prvoligových fotbalových klubů Paris Saint-Germain a FC Inter Milan, oficiálním sponzorem ME v ženském fotbale (Women EURO 2022) a také partnerem přední e-sportové organizace FNATIC. Spojení s fotbalem ale přináší skvělé výsledky i u nás. Lokálně je Hisense sponzorem prvoligového fotbalového klubu SK Slavia Praha.

www.hisense.cz, global.hisense.com

Dáváme technologiím smysl.

Zdroj foto: Hisense