WatchHouse.cz

Portál o hodinkách a doplňcích…

Proč by měl mít váš prémiový mobil prémiové ochranné sklo FIXED Armor?

Mobilní telefon se stal každodenní nezbytností. Aby vám dlouho a dobře sloužil, je nezbytné myslet na jeho ochranu. Achillovou patou je displej, který je nejzranitelnější částí celého telefonu. Proto je vhodné jej co nejlépe ochránit. Mezi to nejlepší, co můžete svému telefonu dopřát, je ochranné sklo FIXED Armor od české společnosti FIXED.

Proč by měl mít váš prémiový mobil prémiové ochranné sklo FIXED Armor?

Vedle fólií, které slouží hlavně proti poškrábání, jsou na trhu odolná skla, která se pro ochranu displeje, například při pádech, hodí daleko více. Mezi jednotlivými skly ale naleznete dramatické rozdíly v kvalitě a provedení. Cena nutně nemusí být ukazatelem toho, jak je sklo kvalitní a odolné, což potvrzují modely skel Armor od výrobce příslušenství FIXED. Sklo FIXED Armor je vyrobeno z extra odolného, a hlavně pružného, materiálu, který vydrží škrábance, pády i nárazy a chrání telefon násobně déle než běžné ochranné sklo.

Proč by měl mít váš prémiový mobil prémiové ochranné sklo FIXED Armor?

Ochranné sklo na displej je nejžádanější příslušenství pro ochranu smartphonů. Častým problémem bývá, že skla během záchrany telefonů praskají. Uživatelé si ani nemusí neuvědomit, kdy jim sklo prasklo a logicky jim vadí opakovaně do ochrany investovat. A to je problém, který jsme se rozhodli vyřešit. Skla FIXED Armor vznikla spojením těch nejlepších dostupných technologií a materiálů. Investice do skla Armor se vrátí nejen tím, že skvěle ochrání displej, ale i tím, že samotné sklo má delší životnost na telefonu,“ uvádí Daniel Havner, spoluzakladatel a člen správní rady společnosti FIXED.zone.

Proč by měl mít váš prémiový mobil prémiové ochranné sklo FIXED Armor?

Nejvyšší standard ochrany displeje

Hlavními přednostmi ochranných skel FIXED Armor jsou 2x vyšší odolnost oproti běžným sklům, skvělá průhlednost, vyšší flexibilita, vylepšená kluznost prstu po display, vrstva smoothantifingerprint zanechá sklo bez otisků prstů, jednoduchá instalace bez bublin i rozumná cena.

Proč by měl mít váš prémiový mobil prémiové ochranné sklo FIXED Armor?

Novinkou v balení skel FIXED Armor je i aplikační rámeček, který usnadňuje velmi přesnou instalaci skla na telefon. Sada příslušenství pro dokonalé očištění displeje je u skel FIXED samozřejmostí. Prémiová ochranná skla FIXED Armor lze zakoupit zejména na telefony iPhone, nebo Samsung a modely jsou postupně doplňovány.

Ve FIXED vždy dbáme na kvalitu produktů, jednoduchost používání a udržitelnost. FIXED Armor naplňují všechny tyto kriteria. Snadno se instalují, na displeji je těžko k rozeznání a svojí kvalitou pozitivně ovlivňují životnost telefonu i skla samotného,“ dodává Daniel Havner.

FIXED Armor poskytuje dokonalou ochranu – posuďte sami na tomto

FIXED je ryze českou společností. Zaměstnává více než 90 lidí. Má sídlo v Českých Budějovicích a vlastní výrobu kožených pouzder v Prostějově, zabývá se recyklací pouzder v ČR a rozšiřuje své aktivity napříč celou Evropu. Výrobky FIXED se tradičně umisťují na předních příčkách hodnocení zákazníků. V roce 2019 získala společnost prestižní cenu EUROPEAN PRODUCT DESIGN AWARD.

Více na www.fixed.zone.

Od listopadu 2021 se akcie FIXED obchodují na trhu START Burzy cenných papírů Praha. 

Zdroj foto a video: FIXED Armor