WatchHouse.cz

Portál o hodinkách a doplňcích…

První čeští uživatelé HONOR Magic5 Lite hodnotí vysoko. Zaujala je baterie, design a odolnost

Elegantní novinka HONOR Magic5 Lite sbírá body nejen mezi odborníky, ale i u koncových uživatelů. První člen Magic5 Series, který se objevil na českém trhu, uchvátil vybrané tuzemské testery. Ti potvrdili při běžném užívání třeba rekordní výdrž baterie. Jak HONOR Magic5 Lite ve zkoušce obstál a co dalšího uživatelé na tomto stylovém smartphonu ocenili?

Luxusní a promyšlený design

Všichni účastníci se po týdnu s chytrým telefonem HONOR Magic5 Lite shodli, že překonal jejich očekávání. A to už na první pohled, kdy všechny zaujal svým elegantním, luxusním designem, obřím zaobleným displejem a zářivým barevným provedením Titanium Silver s efektními odlesky.

Výrazným prvkem, který umocnil prvotní dojmy, je originální rozmístění kamer na zadní straně ve tvaru kruhu. Telefon má navíc promyšlené ergonomické tvarování pro příjemné držení v jedné ruce, což ocenilo plných 100 % testujících.

Odolný smartphone s výjimečnou výdrží baterie

HONOR Magic5 Lite obstál i co se týče odolnosti. 100 % účastníků potvrdilo, že tento smartphone vydržel extrémní zátěž. Pro představu, jeho tvrzené sklo o tloušťce 0,65 mm vydrží třeba pád na mramor nebo beton z výšky až 1 metru.

Náročný reálný provoz prověřil i výdrž baterie, která patří k hlavní přednosti modelu HONOR Magic5 Lite. Uživatelé ho vydatně používali k neustálému prohlížení sociálních sítí, brouzdání po internetu, fotografování a chatování. Baterka i přes tento zápřah vydržela 80 procentům testerů 3 dny a více na pouhé jedno nabití.

Potvrdila se tak zjištění renomovaných laboratoří DxOMark, které právě model HONOR Magic5 Lite vyhodnotili jako mobilní telefon s nejlepší baterií na světě!

Překvapení pokračovalo i po zapojení do nabíjecího adaptéru – kapacita baterie byla díky rychlonabíjení na 100 % během pouhých několika desítek minut.

Ostré fotky plné barev a “živý“ displej

Pro drtivou většinu běžných uživatelů je alfou a omegou smartphonu kvalitní kamera, dokonalé fotky a možnost tvořit kreativní videa. Proto se testeři zaměřili i na trojnásobný fotoaparát modelu HONOR Magic5 Lite a po důkladné týdenní zkoušce ho vyhodnotili jako jednu z top předností tohoto smartphonu. Často se zmiňovali o skvělých výsledných fotografiích, které byly ostré i např. při focení dětí v pohybu, kvitovali jejich vysokou barevnost a to, že jsou v porovnání s fotkami z jiných telefonů výraznější a živější. Uživatele nadchlo i Full HD video a režim více videí, kdy lze kombinovat různé pohledy během jednoho nahrávání.

Obří zaoblený displej se líbil nejen na pohled – během testování přesvědčil praktickým vysokým jasem, díky kterému je na displeji vše vidět i za ostrého slunce, a živostí barev, což ostatně porovnávali i se svými dosavadními chytrými telefony. Testeři si doslova na vlastní oči povšimli toho, že je HONOR Magic5 Lite ke zraku šetrný, a i přes dlouhý čas strávený koukáním do displeje je nebolely oči.

Výsledek testování – doporučili by ho testeři svým blízkým?

Na konečném verdiktu se shodlo 100 % testerů – HONOR Magic5 Lite převyšuje svou střední třídu a pokud by jejich přátelé nebo rodina vybírali nový smartphone, všichni by ho svým blízkým doporučili.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram:https://www.instagram.com/honorczsk/
Facebook:https://www.facebook.com/Honorcz/
Twitter:https://twitter.com/HonorCZSK
YouTube:https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube
TikTok:https://www.tiktok.com/@honor_czsk

Zdroj foto: HONOR