WatchHouse.cz

Portál o hodinkách a doplňcích…

S hodinkami Huawei Watch GT 2 Pro si zamilujete sportování v každém ročním období

Zima je skvělým obdobím pro trávení volného času, ať už rádi odpočíváte při svíčkách, nebo holdujete fyzické aktivitě. Spektrum sportovních možností je v zimě opravdu pestré – provozovat můžete nejen ryze zimní sporty, ale i celoročně oblíbený běh nebo pro domácí podmínky ideální kalisteniku. Při všech formách cvičení vám pomůžou chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro, které jsou vybavené řadou sportovních funkcí a zároveň dokáží podrobně analyzovat vaše zdraví.

I když chladné a tmavé zimní večery k fyzické aktivitě možná příliš nevybízejí, stojí za to se kousnout a dokopat se alespoň k několika oblíbeným cvikům či si vyzkoušet nějaké nové. Je to známá věc, že se při sportování uvolňují endorfiny, které nám i při pochmurném počasí zvednou náladu a nabijí nás energií. Hodinky Huawei Watch GT 2 Pro jsou pro takové chvilky ideálním pomocníkem, s nímž se ke cvičení namotivujete v kteroukoliv roční dobu.

Zimní zahřátí

Pokud hledáte nápad na zimní aktivitu, víkend strávený na horách je po všech směrech jistotou. Ať už jste fanouškem lyžování nebo třeba snowboardingu, vždy pamatujte na bezpečnost a vybavte se přilbou a brýlemi, vhod přijde také chránič páteře. Při výběru stylového oblečení zase nezapomeňte na pohodlí, které vám při nošení zajistí svobodu pohybu.

Při přípravě na horský výlet si rozšiřte svou výbavu také o inovativní hodinky Huawei Watch GT 2 Pro. Nejnovější smartwatch od společnosti Huawei nabízejí komplexní data o sledování srdeční frekvence, průměrné rychlosti, maximálním sklonu, běžkařské trase i vaší jízdě po svahu. Pokud některé z údajů přesáhnou doporučenou úroveň, obdržíte od hodinek hlasové upozornění. Huawei Watch GT 2 Pro jsou tak ideálním nástrojem pro zachování maximálního bezpečí i při vysoké rychlosti.

Udržujte se ve formě po celý rok

Nedokážete si představit týden bez běžeckého tréninku? Ani zima nemusí znamenat polevení od vaší oblíbené sportovní rutiny. Je to naopak skvělá příležitost, jak si utužit formu a správně vykročit do nové sportovní sezony. Abyste se správně namotivovali, je potřeba si stanovit cíle. Uběhnutá vzdálenost, dlouho odkládaná trasa nebo vylepšení osobního rekordu, s Huawei Watch GT 2 Pro na zápěstí můžete překonat všechny své limity.

Smartwatch s předinstalovanými sportovními módy vám pomohou správně analyzovat data o aktivitě a poradí, kdy a jak máte správně cvičit. Pokud se například chcete zlepšit v běhu, ale nevíte, kde začít, Watch GT 2 Pro přicházejí s více než deseti vědecky navrženými profesionálními kurzy, s nimiž vykročíte tím správným směrem (a také tempem).

Objevujte nové sportovní výzvy

I když si třeba myslíte, že sportování není vaší parketou, vždy lze najít druh aktivity, která vás uchvátí. Koneckonců, neustále se zvyšující počet sportovních nadšenců není náhodou. A pokud se vám jednoduše nechce cvičit venku, je pro vás ideální možností kalistenika, tedy cvičení s vlastní vahou. Je jen na vás, který z mnoha způsobů cviků si vyberete. V ideálním případě si nechte poradit od smartwatch GT 2 Pro, které sestaví tréninkový plán na míru vašim potřebám.

Hodinky Huawei Watch GT 2 Pro se mohou i přes širokou škálu funkcí pochlubit nízkou spotřebou baterie, takže můžete v klidu sledovat například kvalitu spánku bez obav, že by se hodinky v noci vybily. Kromě dvoutýdenní výdrže baterie a více než 100 sportovních módů nabízí smartwatch profesionální vedení tréninků a intuitivní ovládání.

Huawei Watch GT 2 Pro se navíc bez problémů spárují se všemi druhy smartphonů, včetně systémů Android a iOS. Díky tomu budou všechny vaše sportovní a zdravotní údaje snadno přístupné s pomocí aplikace Huawei Health.