WatchHouse.cz

Portál o hodinkách a doplňcích…

Speciální edice pro Novaka Djokovice | Seiko

Od té doby, co se Novak Djokovič před čtyřmi lety stal partnerem společnosti Seiko, bylo představeno několik modelů hodinek, které mohou Novaka doprovázet při jakékoliv příležitosti. Současná novinka se řadí do kolekce Premier a disponuje unikátním strojkem Kinetic Perpetual. Je k dispozici ve dvou verzích, které budou uvedeny na trh v září 2017 v obchodech Seiko po celém světě.

Hodinky z kolekce Premier, ušité na míru Novakovi

Hodinky se nesou v nezaměnitelném designu řady Premier – nepostrádají klasický a moderní rozměr zároveň, jak je charakteristické pro tuto kolekci formálních hodinek. Při tvorbě hodinek pro Novaka bylo však na jeho návrh přidáno několik prvků sportovního designu, díky čemuž nesou jeho unikátní rukopis. Kombinace pouzdra v tónu růžového zlata s černým číselníkem dodává jejich klasickému designu na dynamičnosti.

Také pásek v sobě slučuje tradiční a sportovní vzhled – díky jeho hybridní konstrukci z kaučuku a kůže jsou hodinky sportovně elegantní a velmi příjemné na nošení. Číselník zdobí pruhovaný vzor, stejně jako perfektně posečený travnatý kurt a červená špička na vteřinové ručce dodává hodinkám živý ale stále decentní dotek.

Korunka je ozdobena Novakovým emblémem „D“ a zadní strana pouzdra nese jeho podpis.

VIDEO