WatchHouse.cz

Portál o hodinkách a doplňcích…

Whirlpool: Vánoční dárečky pro váš pohodový domov

Vánoce se blíží a možná přemýšlíte, jestli letos nenadělíte něco pod stromeček své domácnosti. Byla by to investice, která by se vám mnohokrát vrátila během roku, až budete chystat něco dobrého nebo pečovat o prádlo celé své rodiny. A pokud byste nakoupili spotřebiče Whirlpool za víc než 25 000 Kč, dostali byste další dáreček v podobě spotřebiče Philips v hodnotě až 4 399 Kč. Ale to by zůstalo jen mezi námi.

Whirlpool: Vánoční dárečky pro váš pohodový domov

V žádné domácnosti by neměla chybět trouba. Nová vestavná trouba Whirlpool OMSK58RU1SB s vnitřním objemem 71 l nabízí vedle tradičních metod pečení či grilování i ohřev pokrmů nebo pečení s přidanou párou. Stačí nalít malé množství vody na dno trouby a zvolit příslušný program. K dispozici jsou i speciální funkce pro kynutí těsta, pečení pizzy nebo masové pečeně; s funkcí Cook3 jde péct na třech úrovních současně, aniž by se promísily chuti a vůně, s funkcí ForcedAir připravíte nadýchané a šťavnaté pokrmy bez přesušení. Trouba má praktické teleskopické výsuvy, tiché dovírání dvířek a dokonce dvě možnosti automatického čištění: pomocí pyrolýzy a parní čištění SmartClean. Doporučená cena je 12 990 Kč.

Vánoční dárečky pro váš pohodový domov

Doplní ji nová indukční varná deska Whirlpool WF S1577 CPNE s šířkou 77 cm. Zaručuje nejen komfortně velkou varnou plochu a skvělé kuchařské výsledky, ale i snadnou údržbu. Díky exkluzivní nanotechnologické úpravě povrchu CleanProtectTM bude stačit k dokonalé čistotě jen obyčejná voda a měkký hadřík, navíc je deska chráněná před skvrnami, otisky prstů i změnami povrchu – zůstane dlouho lesklá a krásná. Funkce FlexiSide umožňuje propojit dvě varné zóny umístěné za sebou v levé části desky do jedné velké s rovnoměrnou teplotou. Můžete tak vařit kdekoliv na celé propojené ploše. Funkce ChefControl pak umožní rozdělit spojenou plochu do tří zón s různou teplotou, abyste pouhým posouváním nádobí rychle změnili intenzitu ohřevu i bez složitého nastavování. Díky funkci PowerManagement jde varnou desku připojit i na běžný rozvod 230 V. Doporučená cena je 15 490 Kč.

Vánoční dárečky pro váš pohodový domov

Jestli vaříte tak, že je po vás vedle dobrot i plná kuchyně nádobí, pak byste si měli pořídit novou myčku Whirlpool W8I HT58 TS z prémiové řady Whirlpool W Collection. Vyniká totiž revolučním uspořádáním zvětšeného vnitřního prostoru při zachování vnějších rozměrů myčky. Má inovativní hlubší třetí zásuvku SpaceClean s vodními tryskami, do které jde umístit i misky, hrnky a sklenice s výškou až 13 cm, aniž by přitom byl prostor ve středním a spodním koši myčky jakkoliv omezen. Nová řada myček disponuje mj. inteligentní technologií 6. SMYSL se senzory, která minimalizuje spotřebu energie i času a nabízí tři plně automatické programy.

Myčka je vybavená i mimořádně účinnou technologií PowerClean Pro s vysokotlakými tryskami v zadní části spodního koše pro mytí zvláště znečištěného nádobí i bez předmývání. Díky funkci PowerClean Pro a speciálním držákům s úchyty je navíc možné velké nádobí jako hrnce, pekáče nebo pánve rovnat nastojato, a tak získat navíc až dalších 30 % místa. Myčka má i účinnou a úspornou funkci NaturalDry pro nekompromisní kvalitu sušení: na konci mycího cyklu se při poklesu vnitřní teploty na 40 °C automaticky pootevřou dvířka o 10 cm, a nádobí se dokonale dosuší díky přirozenému proudění vzduchu. Myčka v mimořádně úsporné energetické třídě B je vybavená tichým, spolehlivým a úsporným invertorovým motorem. Doporučená cena je 22 690 Kč.

Vánoční dárečky pro váš pohodový domov

Ve vaší domácnosti by neměla chybět vedle tiché pračky i tichá a úsporná sušička s tepleným čerpadlem Whirlpool W7 D84WB EE z prémiové řady Supreme Silence. Mezi špičkovými technologiemi vyniká inteligentní technologie 6. SMYSL pro automatické uzpůsobení procesů, aby byla spotřeba energie i času co nejnižší a výsledky dokonalé – k nim napomáhá i technologie 3Dry pro řízené proudění vzduchu i při sušení objemných a těžkých textilií. Nechybí unikátní funkce FreshCare+ pro provzdušňování suchého prádla, které na vás bude čekat nezmačkané v bubnu v době, kdy se nemůžete prádlu věnovat a řada dalších speciálních programů a funkcí. Sušičku pohání extra tichý invertorový motor, takže stejně jako pračky z řady Whirlpool Supreme Silence patří mezi nejtišší sušičky na trhu s hlučností maximálně 59 dB. K pohodlí a spolehlivému provozu přispívá i automatické čištění filtru kondenzátoru tepelného čerpadla. Doporučená cena je 18 990 Kč.

Vánoční dárečky pro váš pohodový domov

Odměňte sebe i svou domácnost!! Nakupte vybrané spotřebiče Whirlpool za minimálně 25 000 Kč a vyberte si svůj dárek Philips v hodnotě až 4 399 Kč. V nabídce je zahrnuto více než 315 spotřebičů Whirlpool se špičkovými a úspornými technologiemi pro pohodu u vás doma. Čím více spotřebičů Whirlpool nakoupíte, tím více dárků si můžete vybrat. Akce platí až do konce roku nebo do vyprodání zásob. Více na whirlpool.cz/akce-darky.

Zdroj foto: Whirpool