WatchHouse.cz

Portál o hodinkách a doplňcích…

Beny představuje novinku od Franck Muller: Limitovanou edici Vanguard Crazy Hours

Hodinářská značka Franck Muller spojila již podruhé svůj řemeslný talent s inspirativním uměním malíře Homa Nguyena. Výsledkem je limitovaná edice hodinek Crazy Hours, stvořená na počest 20. výročí tohoto jedinečného modelu.

Okouzlující mistrovské dílo s obousměrným automatickým strojkem a výrazným designem můžete nyní spatřit také v portfoliu klenotnictví a hodinářství BENY.

V limitované edici Vanguard Crazy Hours, poprvé představené na veletrhu WPHH 2023, upustil Hom Nguyen uzdu své fantazie a propůjčil každé číslici na ciferníku svůj legendární styl. Kresby, které ztělesňují trajektorie lidských životů, následně díky zručným řemeslníkům Franck Muller ožily v unikátní hodinářské dílo.

V nové kolekci Franck Muller se čas stává osobní, individuální a jedinečnou hodnotou. Hodinky nabízí jedinečné čtení času zobrazující ručně kreslené hodinové číslice v netradičním uspořádání. Díky patentovanému mechanismu centrální hodinová ručička vždy po 60 minutách doslova přeskočí z jedné hodiny na druhou, zatímco minutová ručička se otáčí kolem číselníku v běžném cyklu. Možná se tak i vy přistihnete, že netrpělivě čekáte na každou 59. minutu, abyste mohli pozorovat tento fascinující mechanismus.

Nové hodinky Franck Muller vynikají inspirativním designem i mechanismem.

Hodinky jsou k dispozici v provedení z ušlechtilé oceli, titanu, keramiky a 18karátového růžového zlata. Limitovaná edice, čítající 50 nebo 100 kusů v závislosti na povrchové úpravě, je představena ve velikostech 41, 43 a 45 milimetrů. Hodinky Vanguard Crazy Hours Hom Nguyen jsou dodávány s certifikátem pravosti podepsaným umělcem, což dosvědčuje jejich hodnotu mistrovského uměleckého díla.

Tento moment tvoří další příběh.

Rodinné hodinářství a klenotnictví s tradicí již od roku 1976.

www.beny.cz

Zdroj foto a video: Franck Muller, BENY.cz