WatchHouse.cz

Portál o hodinkách a doplňcích…

Vánoční skvělé tipy od instaxu

Velmi oblíbeným dárkem pod stromečkem je v posledních letech instantní fotoaparát Instax. Ať už se chcete nechat překvapit, nebo si udělat radost sami, jsme tady, abychom ,,Ježíškovi” pomohli s výběrem. Pokud už nějaký instax máte, potěšte své blízké dárkem v podobě instax fotek seřazených do alb.

TIP #1 – tiskárna instax Link WIDE – velké instax fotky

Začneme horkou novinkou, a to tiskárnou instax Link WIDE, která dokáže tisknout fotky přímo z vašeho smartphonu. Instax Link WIDE nabízí svoji vlastní aplikaci, kterou zdarma stáhnete pro telefony se systémy iOS i Android. Aplikace vám umožní si se snímkem pěkně pohrát – kromě různých rámečků a filtrů umí vytvářet ze snímků koláže, a navíc přidat i QR kód s audio vzkazem nebo odkazem na web. Pak už jen stačí váš výtvor vytisknout a někomu darovat nebo jej zařadit do alba.

Cena 3999 Kč s DPH

TIP #2 – fotoparát instax SQARE SQ1 – čtvercové snímky

Instax Square SQ1 je foťáček, který dokáže za krátkou chvilku vytisknout snímek ve čtvercovém formátu. Stačí jen pootočit objektiv a začít fotit. O nic dalšího se nemusíte starat, je totiž plně automatický. Nabízí jednoduché ovládání, krásný design a spoustu zajímavých funkcí. Na přední straně vedle objektivu je umístěno praktické zrcátko pro focení selfie, s nímž můžete zkontrolovat, jak bude vypadat výsledná fotka. Selfie režim lze navíc s úspěchem využít i k focení nejrůznějších detailů.Módní vzhled podtrhují tři módní barvy, ve kterých se foťák prodává – křídově bílá, cihlově oranžová a ledovcově modrá. Svůj styl podtrhnete pořízením stejnobarevného koženého pouzdra s řemínkem.

Cena 2590 Kč s DPH

TIP #3 – instax Mini 11 – klasický instax

Milujete analogovou instantní fotografii? S Instaxem Mini 11 si ji vychutnáte naplno! Žádné digitální vylepšování, pouze klasická analogová fotka se všemi přednostmi, jako jsou jedinečnost snímku a zachycení neopakovatelného momentu. K dispozici máte i selfie zrcátko, díky němuž můžete přesně nastavit kompozici, a automatický blesk, který umí vyhodnotit míru okolního světla. Díky malým rozměrům můžete mít foťák neustále u sebe, aby vám žádný zážitek neunikl! Na výběr máte z celkem pěti trendy barev – růžové, černé, bílé, fialové a modré.

Cena 1999 Kč s DPH

TIP #4 – instax filmy a další doplňky

Ať už se vám zalíbily fotoaparát nebo tiskárna Instax, nezapomeňte na správný rozměr a typ Instax filmů. Ty se dají často velmi výhodně pořídit v balíčcích podle vašich potřeb. Oceníte i fotoalba, do nichž pak můžete snímky řadit, nebo samolepky, kterými ozdobíte vaše fotky nebo alba.

Další instax tipy na www.instax.cz.

Zdroj foto: Instax